Bez kosmetyków ani rusz

Każdy z nas stara się dbać o swoje zdrowie na tyle, na ile jest to możliwe. Jednakże niesamowicie często dbamy o swoją sylwetkę, o dietę, aczkolwiek nie o skórę. Kiedy zaczyna się okres wakacyjny, jak najbardziej powinniśmy jeszcze przed naszym wyjazdem zaopatrzyć się w odpowiednie kosmetyki, jakie to będą w stanie ochronić nas przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym.

Prawda jest taka, że wiele osób kompletnie nie zdaje sobie sprawy ze szkodliwości promieni słonecznych do czasu, kiedy to nie dozna poparzenia. Wtedy niestety źle się czujemy, nie możemy wychodzić na słońce i ogólnie wakacje z pewnością nie będą mogły zostać zaliczone do w pełni udanych. Dlatego też warto zakupić kilka kremów z wysokim filtrem, a także kosmetyki do włosów, żeby być w stanie je także chronić. O wiele lepiej jest zapobiegać, aniżeli później leczyć skutki i się z nimi zmagać. Możemy być pewni, że stosując się do tego, naprawdę nie będziemy żałować i przez całe wakacje będziemy naprawdę niesamowicie zadowoleni.

Dodaj komentarzSzukaj

Tanio i za granicą

    Czy możliwe jest zorganizowanie taniego i atrakcyjnego wyjazdu zagranicznego? Oczywiście tak, wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań i odrobiny szczęścia W wyszukiwarce połączeń lotniczych SkyScanner dostępna jest funkcja "kalendarz cen", w którym możemy wpisać wybraną przez nas kwotę (im jest ona niższa tym lepiej dla nas). Możemy sprawdzić gdzie i w jakim terminie jesteśmy w stanie dolecieć za złotówkę lub odpowiednio określoną przez nas kwotę niezbyt wysoką. Za złotówkę można dolecieć z Wrocławia do Dusseldorfu z którego jest około 200 kilometrów do Holandii lub Belgii. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że jeśli zapłacimy przedpłaconą kartą Mastercard przeznaczoną do biletów lotniczych (dostępną na przykład w banku BZ WBK ) nie będziemy obciążeni wysokimi tak zwanymi "opłatami manipulacyjnymi" w kwocie około 40 złotych lub . Warto wiec przed planowaniem podróży warto byłoby nabyć kartę tego typu. W ten sam sposób można wyszukiwać połączenia i w dowolny sposób wedle własnego uznania komponować je i dopasowywać do własnych potrzeb. Jeśli więc jesteś młody i kreatywny możesz wykorzystać propozycję tanich linii lotniczych i udać się w podróż marzeń, lub w taką, którą długo i mile będzie wspominana. Dodatkowo warto pamiętać, że prócz sprytu i dostępu do komputera z dostępem do internetu i około 200 złotych w portfelu (nie wszystko musimy stracić ale przecież przezorny zawsze ubezpieczony).

    Warto w ten sposób zwiedzać świat szczególnie teraz kiedy większość granic jest otwartych. Zaplanowanie możliwie najtańszej wycieczki po świecie wymaga od nas poświęcenia odrobiny czasu a wszystko po to by dopiąć sprawy połączeń "na ostatni guzik". Dzięki temu nie będziemy musieli aż tak bardzo ryzykować i obawiać się o to, że zostaniemy bez pieniędzy, możliwości noclegu i wydostania się z całkowicie obcego kraju. Jeśli należysz do grona śmiałków wszystkie połączenia możesz sprawdzać na bieżąco kiedy juz będą Ci konieczne. Myślę, że może to być sposób na odbycie najwspanialszych wakacji w Twoim życiu.