Nigdy nie jest za późno!

Wakacje mamy tylko jeden raz w roku i naprawdę nie warto sobie tego odbierać. Prawda jest taka, że niesamowicie wiele osób całkowicie rezygnuje z wyjazdu na wakacje tylko z tego powodu, bo wydaje im się, że wszystkie miejsca będą już wykupione. Prawda jest jednak taka, że nigdy nie jest za późno i naprawdę możemy być pewni, że niezależnie od tego, w jakim czasie zaczniemy się interesować wakacjami, to będziemy w stanie coś znaleźć. Nawet w sezonie jesteśmy w stanie coś znaleźć. Wtedy biura podróży wprowadzają oferty last minute.

Są one spowodowane faktem, że pozostało kilka wolnych miejsc do kompletu wczasowiczów i w celu zachęcenia do wykupienia wycieczki obniżane są ceny. Mamy wtedy możliwość wyjazdu na wakacje naprawdę za bezcen. Nierzadko możemy wyjechać za połowę wartości wycieczki. Jak zatem widać, nigdy nie jest za późno na organizację wakacji, a nawet dzięki temu możemy naprawdę wiele zaoszczędzić. Dzięki temu wakacje będą naprawdę bardzo udane i możemy być pewni, że chętnie powtórzymy wyjazd.

Dodaj komentarzSzukaj

Tanio i za granicą

    Czy możliwe jest zorganizowanie taniego i atrakcyjnego wyjazdu zagranicznego? Oczywiście tak, wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań i odrobiny szczęścia W wyszukiwarce połączeń lotniczych SkyScanner dostępna jest funkcja "kalendarz cen", w którym możemy wpisać wybraną przez nas kwotę (im jest ona niższa tym lepiej dla nas). Możemy sprawdzić gdzie i w jakim terminie jesteśmy w stanie dolecieć za złotówkę lub odpowiednio określoną przez nas kwotę niezbyt wysoką. Za złotówkę można dolecieć z Wrocławia do Dusseldorfu z którego jest około 200 kilometrów do Holandii lub Belgii. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że jeśli zapłacimy przedpłaconą kartą Mastercard przeznaczoną do biletów lotniczych (dostępną na przykład w banku BZ WBK ) nie będziemy obciążeni wysokimi tak zwanymi "opłatami manipulacyjnymi" w kwocie około 40 złotych lub . Warto wiec przed planowaniem podróży warto byłoby nabyć kartę tego typu. W ten sam sposób można wyszukiwać połączenia i w dowolny sposób wedle własnego uznania komponować je i dopasowywać do własnych potrzeb. Jeśli więc jesteś młody i kreatywny możesz wykorzystać propozycję tanich linii lotniczych i udać się w podróż marzeń, lub w taką, którą długo i mile będzie wspominana. Dodatkowo warto pamiętać, że prócz sprytu i dostępu do komputera z dostępem do internetu i około 200 złotych w portfelu (nie wszystko musimy stracić ale przecież przezorny zawsze ubezpieczony).

    Warto w ten sposób zwiedzać świat szczególnie teraz kiedy większość granic jest otwartych. Zaplanowanie możliwie najtańszej wycieczki po świecie wymaga od nas poświęcenia odrobiny czasu a wszystko po to by dopiąć sprawy połączeń "na ostatni guzik". Dzięki temu nie będziemy musieli aż tak bardzo ryzykować i obawiać się o to, że zostaniemy bez pieniędzy, możliwości noclegu i wydostania się z całkowicie obcego kraju. Jeśli należysz do grona śmiałków wszystkie połączenia możesz sprawdzać na bieżąco kiedy juz będą Ci konieczne. Myślę, że może to być sposób na odbycie najwspanialszych wakacji w Twoim życiu.