Tani transport

Wiadomo, że wakacje wcale nie są tanim wydatkiem. Nierzadko pochłaniają one wszystkie nasze oszczędności. Oczywiste jest, że niesamowicie chętnie zaoszczędzilibyśmy trochę pieniędzy. Na całe szczęście w obecnych czasach jak najbardziej mamy możliwość ku temu, żeby zapewnić sobie wiele rzeczy o wiele taniej, promocje są dostępne z każdej strony. Zdecydowanie wiele osób chciałoby zaoszczędzić przede wszystkim na transporcie na wakacje. Jak wiadomo, często wybieramy się w stosunkowo odległe miejsca, a kiedy nie wyjeżdżamy z biurem, to musimy zapewnić sobie transport samemu.

Na szczęście jednak nie musimy się martwić, ponieważ bez większego problemu jesteśmy w stanie zapewnić sobie tani transport. Wiele przewoźników i nawet linie lotnicze, wprowadza wiele atrakcyjnych promocji. Aby jednak się na nie załapać, warto byłoby szukać z jak największym wyprzedzeniem. Od czasu do czasu trafiają się różne świetne okazje, jakie pozwalają nam na przykład na lot za kilkanaście czy kilkadziesiąt złotych.

Dodaj komentarzSzukaj

Tanio i za granicą

    Czy możliwe jest zorganizowanie taniego i atrakcyjnego wyjazdu zagranicznego? Oczywiście tak, wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań i odrobiny szczęścia W wyszukiwarce połączeń lotniczych SkyScanner dostępna jest funkcja "kalendarz cen", w którym możemy wpisać wybraną przez nas kwotę (im jest ona niższa tym lepiej dla nas). Możemy sprawdzić gdzie i w jakim terminie jesteśmy w stanie dolecieć za złotówkę lub odpowiednio określoną przez nas kwotę niezbyt wysoką. Za złotówkę można dolecieć z Wrocławia do Dusseldorfu z którego jest około 200 kilometrów do Holandii lub Belgii. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że jeśli zapłacimy przedpłaconą kartą Mastercard przeznaczoną do biletów lotniczych (dostępną na przykład w banku BZ WBK ) nie będziemy obciążeni wysokimi tak zwanymi "opłatami manipulacyjnymi" w kwocie około 40 złotych lub . Warto wiec przed planowaniem podróży warto byłoby nabyć kartę tego typu. W ten sam sposób można wyszukiwać połączenia i w dowolny sposób wedle własnego uznania komponować je i dopasowywać do własnych potrzeb. Jeśli więc jesteś młody i kreatywny możesz wykorzystać propozycję tanich linii lotniczych i udać się w podróż marzeń, lub w taką, którą długo i mile będzie wspominana. Dodatkowo warto pamiętać, że prócz sprytu i dostępu do komputera z dostępem do internetu i około 200 złotych w portfelu (nie wszystko musimy stracić ale przecież przezorny zawsze ubezpieczony).

    Warto w ten sposób zwiedzać świat szczególnie teraz kiedy większość granic jest otwartych. Zaplanowanie możliwie najtańszej wycieczki po świecie wymaga od nas poświęcenia odrobiny czasu a wszystko po to by dopiąć sprawy połączeń "na ostatni guzik". Dzięki temu nie będziemy musieli aż tak bardzo ryzykować i obawiać się o to, że zostaniemy bez pieniędzy, możliwości noclegu i wydostania się z całkowicie obcego kraju. Jeśli należysz do grona śmiałków wszystkie połączenia możesz sprawdzać na bieżąco kiedy juz będą Ci konieczne. Myślę, że może to być sposób na odbycie najwspanialszych wakacji w Twoim życiu.