Wybierz last minute

image Prawda jest taka, że tanie podróżowanie z czasem zyskuje na popularności i coraz więcej osób jest chętnych do tego, żeby podróżować za bezcen. Dzięki temu cieszymy się nie tylko z samej możliwości podróżowania, ale także jak najbardziej cieszymy się z tego, że mamy możliwość zaoszczędzenia sporej kwoty pieniędzy. Coraz częściej decydujemy się na oferty typu last minute, jakie wystawiają biura podróży. Takie oferty są w stanie zapewnić nam tanie wakacje, jakie będą na naprawdę wysokim standardzie. Wystawiane są wtedy, kiedy brakuje kilku osób do kompletu wczasowiczów. Wtedy też znacznie obniżane są ceny. Jak najbardziej możemy być pewni co do tego, że decydując się na last minute, w żadnym wypadku nie musimy obawiać się tego, że będziemy musieli cieszyć się niższym standardem, bo nic takiego nie będzie miało miejsca. Zapewnimy sobie takie same warunki i taki sam standard jak inne osoby, jakie za wakacje z biurem podróży zapłaciły znacznie więcej. Bez wątpienia zatem skorzystanie z takiej oferty nam się opłaci.

Comments are closed.Szukaj

Tanio i za granicą

    Czy możliwe jest zorganizowanie taniego i atrakcyjnego wyjazdu zagranicznego? Oczywiście tak, wszystko zależy od naszych indywidualnych upodobań i odrobiny szczęścia W wyszukiwarce połączeń lotniczych SkyScanner dostępna jest funkcja "kalendarz cen", w którym możemy wpisać wybraną przez nas kwotę (im jest ona niższa tym lepiej dla nas). Możemy sprawdzić gdzie i w jakim terminie jesteśmy w stanie dolecieć za złotówkę lub odpowiednio określoną przez nas kwotę niezbyt wysoką. Za złotówkę można dolecieć z Wrocławia do Dusseldorfu z którego jest około 200 kilometrów do Holandii lub Belgii. Dodatkowo warto zwrócić uwagę na to, że jeśli zapłacimy przedpłaconą kartą Mastercard przeznaczoną do biletów lotniczych (dostępną na przykład w banku BZ WBK ) nie będziemy obciążeni wysokimi tak zwanymi "opłatami manipulacyjnymi" w kwocie około 40 złotych lub . Warto wiec przed planowaniem podróży warto byłoby nabyć kartę tego typu. W ten sam sposób można wyszukiwać połączenia i w dowolny sposób wedle własnego uznania komponować je i dopasowywać do własnych potrzeb. Jeśli więc jesteś młody i kreatywny możesz wykorzystać propozycję tanich linii lotniczych i udać się w podróż marzeń, lub w taką, którą długo i mile będzie wspominana. Dodatkowo warto pamiętać, że prócz sprytu i dostępu do komputera z dostępem do internetu i około 200 złotych w portfelu (nie wszystko musimy stracić ale przecież przezorny zawsze ubezpieczony).

    Warto w ten sposób zwiedzać świat szczególnie teraz kiedy większość granic jest otwartych. Zaplanowanie możliwie najtańszej wycieczki po świecie wymaga od nas poświęcenia odrobiny czasu a wszystko po to by dopiąć sprawy połączeń "na ostatni guzik". Dzięki temu nie będziemy musieli aż tak bardzo ryzykować i obawiać się o to, że zostaniemy bez pieniędzy, możliwości noclegu i wydostania się z całkowicie obcego kraju. Jeśli należysz do grona śmiałków wszystkie połączenia możesz sprawdzać na bieżąco kiedy juz będą Ci konieczne. Myślę, że może to być sposób na odbycie najwspanialszych wakacji w Twoim życiu.